Chcesz ogłosić upadłość? Zadaj pytanie lub Telefon 535 707 333
image
single

RAFAŁ PTAK

Radca prawny

RADCA PRAWNY

Specjalista w zakresie upadłości konsumenckich
Specjalista w dziedzinie prawa gospodarczego
Laureat konkursu Profesjonaliści FORBESA
(Zawody Zaufania Publicznego)

Radca Prawny Rafał Ptak

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Rafał Ptak to ceniony radca prawny, posiadający bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców i postępowań upadłościowych. Dzięki zdobywanej latami praktyce mediatora, Mecenas umiejętnie stosuje techniki negocjacji, zawsze działając na korzyść swoich klientów. Biegła znajomość prawniczego języka angielskiego oraz słowackiego pozwala mu prowadzić sprawy zagraniczne i odnosić sukcesy jako pełnomocnik w postępowaniach sądowych na arenie międzynarodowej. Rozległa wiedza w zakresie prawa podatkowego jest przez niego wykorzystywana między innymi w udzielaniu profesjonalnych porad prawnych, a także w prowadzeniu postępowań, których nie wszyscy byliby w stanie się podjąć.

W 2012 r. Mecenas Rafał Ptak otrzymał wyróżnienie od miesięcznika FORBES, na łamach którego został laureatem konkursu Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego. Tak duży sukces sprawił, że osiągnięcia i praca Mecenasa zyskały uznanie w środowisku prawniczym. Już od ponad kilkunastu lat Rafał Ptak realizuje się, jako specjalista w zakresie prawa gospodarczego, prowadząc oraz nadzorując postępowania sądowe prowadzone na terenie całego kraju. To doświadczony radca prawny, silnie zaangażowany w niesienie pomocy osobom, które jej potrzebują.

WAŻNE DATY

2002

SUKCES W AIF KANCELARIA

Radca prawny Rafał Ptak zostaje Prezesem Zarządu AIF Kancelaria, nowoczesnej spółki prawniczej z siedzibą we Wrocławiu.

2010

ZAŁOŻENIE WŁASNEJ KANCELARII

Mecenas wraz ze wspólnikami powołuje Kancelarię Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy Sp. Komandytowa.

2012

WYRÓŻNIENIE PRZEZ FORBES

Elitarny miesięcznik Forbes nagradza Rafała Ptaka za szczególną aktywność społeczną tytułem "Profesjonaliści Forbesa 2012".

UMIEJĘTNOŚCI

OBSŁUGA PRAWNA W POSTĘPOWANIACH UPADŁOŚCIOWYCH

100

FACHOWE NEGOCJACJE I REPREZENTACJA W SĄDZIE

96

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

96

PROFESJONALNE DORADZTWO PRAWNE I SĄDOWE

98
image
single

MONIKA MILKA

RADCA PRAWNY

Specjalista w zakresie upadłości konsumenckich
Specjalista do spraw nieruchomości

Radca Prawny Monika Milka

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Monika Milka swoje pokaźne doświadczenie prawnicze zdobywała na Uniwersytecie w Regensburgu i w Szkole Prawa Niemieckiego. Dzięki temu biegle włada ona prawniczym językiem niemieckim oraz doskonale zna język angielski. Jest specjalistą w zakresie upadłości konsumenckich, a ponadto posiada bogate umiejętności zawodowe związane z obsługą transakcji handlowych z udziałem podmiotów zagranicznych. Miała okazję współpracować z inwestorami między innymi ze Skandynawii. Radca prawny Monika Milka dobrze zna również branżę budowlaną, co pozwala jej doradzać przedsiębiorcom w procesach inwestycyjnych. Jak sama mówi, wyróżnia ją profesjonalizm i zmysł detektywa, co w połączeniu z precyzją chirurga umożliwia rozwikłanie nawet najbardziej skomplikowanej sprawy.

Skontaktuj się z nami

Napisz wiadomość

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

    Jeśli masz jakiś problem prawny w swoim życiu ... Jesteśmy dostępni