Chcesz ogłosić upadłość? Zadaj pytanie lub Telefon 535 707 333
Specjalizujemy się

w upadłości konsumenckiej

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej prowadzi do częściowego lub pełnego uwolnienia się od długów, których osoba zadłużona nie jest w stanie spłacić. Zanim Sąd wyda decyzję o umorzeniu zobowiązań, należy przejść przez skomplikowaną procedurę, co bez wsparcia prawnika bywa bardzo trudne. W naszej Kancelarii dobrze wiemy, jak ogłosić upadłość konsumencką.

jak ogłosić upadłość konsumencką

Posiadamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie, zdobywane latami. Potrafimy bezbłędnie ocenić sytuację, w jakiej znalazł się nasz Klient, a co za tym idzie, zweryfikować dostępne mu środki i wybrać ten najkorzystniejszy. W wielu przypadkach okazuje się nim ogłoszenie bankructwa osoby fizycznej, przez które przeprowadzamy Klientów od A do Z. Nasze działania zawsze rozpoczynamy od dokładnego przeanalizowania dokumentów i sprawy. Następnie zapoznajemy dłużnika z krokami, jakich może się on podjąć w celu zażegnania swoich problemów finansowych. Jeśli interesuje Cię, kiedy można ogłosić upadłość konsumencką, kogo dotyczy ten przywilej oraz jak z niego skorzystać, służymy kompleksowym wsparciem. Doskonale znamy proces wychodzenia z długów na drodze sądowej. Jesteśmy gotowi, żeby nawet teraz zająć się Twoją sprawą. Nie zwlekaj i umów się na konsultacje z prawnikiem.

Rozważasz ogłoszenie upadłości osoby fizycznej? Dowiedz się, co i jak

Bankructwo można ogłosić w sytuacji, gdy spełniony zostanie szereg warunków, określonych prawnie. Wśród nich znajduje się niezawiniona niewypłacalność, potwierdzona stosowną dokumentacją. W związku z nią, dłużnik zamierzający wnioskować o umorzenie długów, musi najpierw dowieść, że nie doprowadził umyślnie do stanu swojego zadłużenia oraz, że rzeczywiście utracił zdolność do regulowania należności. Dla Sądu ma znaczenie również to, czy w okresie minionych dziesięciu lat, dana osoba fizyczna nie występowała już o procedurę upadłościową. Jeśli nie, istnieją bardzo realne szanse na to, że zadłużenia zostaną umorzone. Wiele osób zastanawia się, jak ogłosić bankructwo osoby fizycznej, ponosząc przy tym możliwie najmniej kosztów. Są dwa rozwiązania: samodzielne przebrnięcie przez procedurę albo zgłoszenie się do prawnika. Nasza Kancelaria rekomenduje drugą opcję – ogłoszenie upadłości konsumenckiej to dla nas chleb powszedni. Mamy doświadczenie w uwalnianiu Klientów od zadłużeń. Rozpatrzymy Twoją sprawę, przygotujemy wniosek do Sądu i będziemy Cię reprezentować na sali sądowej. Od kilkunastu lat udowadniamy, że ogłoszenie upadłości przez osobę fizyczną jest skuteczną metodą na częściowe lub całkowite uwolnienie się od zadłużenia. Jeśli rozważasz różne wyjścia z trudnej sytuacji, w której znalazłeś się z powodu długów, skontaktuj się z naszą Kancelarią. Doradzimy Ci, czy ogłoszenie bankructwa osoby fizycznej będzie dobrym wyborem w Twoim przypadku. Zapraszamy.

Wszyscy ludzie są równi wobec prawa.

ogłoszenie upadłości konsumenckiej
Co nas wyróżnia

NASZE OFEROWANE USŁUGI

JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI

W naszej Kancelarii pracują wyspecjalizowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i ze świeżym spojrzeniem.

ANGAŻUJEMY SIĘ W 100%

Korzystając z posiadanej wiedzy, w pełni poświęcamy się prowadzonej sprawie. Stale też podnosimy standard świadczonych przez nas usług, oferując Klientom rzetelną pomoc prawną.

SZANUJEMY NASZYCH KLIENTÓW

Cenimy Klientów oraz ich czas, każdego miesiąca zdobywając zaufanie dłużników, którym pomagamy w upadłościach konsumenckich. Warto z nami współpracować.

16

lat doświadczenia prawnego

1850

spraw sądowych

5400

udzielonych porad

359

Klientów wolnych od długów

Jeśli masz jakiś problem prawny w swoim życiu ... Jesteśmy dostępni